Яка довжина кола, акщо площа круга дорівнює 50, 24 см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Кирилл.

Ответ: 37,68см

Щоб дізнатися довжину кола треба 3,14+3,14•(діаметр)

Щоб дізнатися діаметр треба 50,24²:6,28=6

Отже дізнаємось довжину кола: 3,14+3,14•6=3,14+3,14=6,28=6,28•6=37,68