Одна дозувальна машина за 15 хв наповнює корою дуба 180 упаковок, а друга дозувальна машина за цей

час наповнює 120 таких само упаковок. За скільки хвилин обидві машини, працюючи разом зісвоєю продуктивністю, наповнять корою дуба 340 упаковок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Солодкая Вероника.

1) 180÷15=12 упаковок наповнено корою дуба за 1 хвилину, першою дозувальною машиною

2) 120÷15=8 упаковок наповнена наповнена корою дуба за 1 хвилину, другою дозувальною машиною

3) 180+120 = 300 упаковок за 15 хвилин, і ще 40 упаковок машини наповнять 12×2+8×2=40 упаковок

4) 15+2=17 хв потрібно машинам, щоб наповнити 340 упаковок.