Поле прямокутної форми має площу 54 метрів, а його довжина 90 метрів.Обчислить периметр поля​


Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа дорівнює : S= a*b  звідси знайдемо ширину

b=S/a= 54:90=0,6 м

Периметр дорівнює: P=2(a+b) = 2(90+0,6)=181,2 м