5 8 карасів, спійманих 4. Розв'яжи задачу. За день Іван зловив 10 карасів, що становить разом з

Петром. Скільки карасів зловив Петро? Яка вартість усього влову, якщо ціна одного карася 7 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Мокин Дэнчик.

1) 10:5•8=16(к) за день

2) 16-10=6(к) решта

3)16•7=112(к)

Відповідь:6 карасів 112 грн