Ширина одного прямокутника 9 м, а довжина 12 м. Знайти ширину другого прямокутника, якщо його

довжина дорівнює 18 м, а площі цих прямокутників рівні. ОБОВ‘ЯЗКОГО МЕТОДОМ ПРОПОРЦІЇ

Ответы на вопрос

Отвечает Тепсуркаев Саламбек.

Ответ:

6 см

Пошаговое объяснение:

9×12=18×х

108=18×х

х=6(см)