Сторони чотирикутника відносяться як 4 : 5 : 7 : 8. Знайти його периметр, якщо найбільша сторона

дорівнює 10 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

p=30

Пошаговое объяснение:

нехай кофіцієнт =1 , найбільша сторона 10 см , 4<5<7<8 , значить 8х найбільша сторона

8х=10

х=10:8

х=1,25

p= 4*1,25+5*1,25+7*1,25+8*1,25= 5+6,25+ 8,75+10=15+5+10=30