2) Обчисліть довжину кола, радіус якого дорівнюэ 0,49 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Гала.

Ответ:. r =0,49 (дм.)

С = 2πr;. С ≈ 2×3,14×0,49=3,0772(дм.) - довжина кола.

Пошаговое объяснение: