із пункту А в пункт Б відстань між якими становить 360 км. виїхав поїзд зі швидкістю 60 км/год.

Через 2 години в цому же напрямку виїхав другий поїзд. З якою швидкістю повинен їхати другий поїзд, щоб в пункт Б обоє поїзди прибули одночасно​

Ответы на вопрос

Отвечает Ямпилец Рита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Надеюсь, все понятно


Отвечает Салихов Роберт.

Ответ:

90 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість другого поїзда х км/год, тоді маємо рівняння

360/60 - 360/х = 2

6 - 360/х = 2

6х-2х=360

4х=360

х=90