Господар розклав 90кг перців порівну в 6 ящиків і 48кг перців порівну у 4 сітки. 1) На скільки

кілограмів перцю більше в 1 ящику, ніж в 1 сітці? Виберіть одну відповідь: на 6 на 5 на 3

Ответы на вопрос

Отвечает Баканов Илья.

Ответ:

на 3

Пошаговое объяснение:

1) 90÷6= 15(кг) в одном ящику

2) 48÷4= 12(кг) в одній сітці

Отвечает Плис Ярослав.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

1) 90:6=15

2) 48:4=12

3) 15-12=3