На овочевий ярмарок селянин привіз 26 ящиків помідорів і 22 такі самі за масою ящики перцю. Скільки

кілограмів помідорів чи перцю в одному ящику, якщо помідорів селянин привіз на 36кг більше ніж перцю?

Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Помидоры - 26 ящиков

Перцы - 22 ящика

1 ящик помидоров кг = 1 ящик перцев кг

Помидоры - ? кг, на 36 кг > чем перцев

Перцев - ? кг

1) 26 - 22 = 4 (ящ) - на 4 ящика больше помидоров

2) 4 ящ = 36 кг

36 : 4 = 9 (кг) - в 1 ящике

3) 26 * 9 = 134 (кг) - помидоров

4) 22 * 9 = 198 (кг) - перцев