12 токарів виконали деяку роботу за 6 годин. Скільки часу потрібно щоб цю роботу виконали 9 токарів

, якщо продуктивність праці всіх токарів є однаковим
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Кавайный Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

12/9 = х/6

х = 12*6 / 9

х = 72/9

х = 8

Ответ : за 8 часов