5 робітниць виконали деяку роботу за 12 годин. Скільки часу буде потрібно 8 робітницям, щоб

виконати ту саму роботу, якщо продуктивність праці всіх робітниць однакова? За помощь даю 45 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 робітниць  - 12 годин

8 робітниць  - х годин

5/8 = х/12

8х = 12 * 5

8х= 60

х= 60 : 8

х= 7,5 години  або 7год. 12 хв. потрібно 8 робітницям, щоб виконати ту саму роботу