9 робітників виконали деяку роботу за 8 годин. Скільки часу потрібно, щоб цю роботу виконали 12

робітників, якщо продуктивність праці всіх робітників є однаковою?

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Ольга.

Ответ: 6 годин

Пошаговое объяснение:

9 робітників - 8 годин

12 робітників - х годин

9/12=х/8

х=9*8 : 12

х=6 годин