із трьоз ділянок зібрали 2 центнера моркви з першої 100 кг з другої у 2 рази менше Скільки

кілограмів моркви зібрали з третьої ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Бубенщикова Дарья.

Відповідь:

1) 100 кг : 2 = 50 ( кг ) - зібрали з другої ділянки ;

Оскільки 2 центнера = 200 кг , то

2) 200 - (100 + 50 ) = 50 ( кг ) - зібрали з третьої ділянки

Покрокове пояснення: