До підвищення цін товар коштував 200 грн. Обчисли ціну товару після двух послідовних підвищень якщо

перше було на 5% а друге на 10%

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиевич Валерия.

Відповідь:

Кожен може кинуть камінь у вовка, але не кожен вовка в камінь

Пояснення:

200*0.05=10грн.    5% від 200грн.

200+10=210грн. після першого підвішення

210*0.1=21грн. 10% від 210грн.

210+21=231грн. після другого підвішення

Отвечает Шубина София.

1) Пропорция: 200 грн. - 100%

                         х грн. - 105%

х = 200 · 105 : 100 = 210 грн. - цена товара после повышения на 5%;

2) Пропорция: 210 грн. - 100%

                          х грн. - 110%

х = 210 · 110 : 100 = 231 грн. - цена товара после повышения на 10%.

Ответ: 231 грн.