6. Ціна товару 640 грн. Якою буде ціна товару після двох послідовних підвищень, якщо перше

підвищення було на 15%, а друге - на 20%.

Ответы на вопрос

Отвечает Студеникина Марья.

Відповідь:

Щоб визначити ціну товару після двох послідовних підвищень, спочатку потрібно застосувати перше підвищення, а потім друге підвищення до нової ціни.

1. Перше підвищення на 15%:

Ціна після першого підвищення = Ціна товару * (1 + 15/100)

2. Друге підвищення на 20%:

Ціна після другого підвищення = Ціна після першого підвищення * (1 + 20/100)

Давайте обчислимо ціну товару після двох послідовних підвищень:

1. Перше підвищення:

Ціна після першого підвищення = 640 * (1 + 15/100) = 640 * 1.15 = 736 грн.

2. Друге підвищення:

Ціна після другого підвищення = 736 * (1 + 20/100) = 736 * 1.2 = 883.2 грн.

Таким чином, ціна товару після двох послідовних підвищень становитиме 883.2 грн.

Отвечает Прудеус Софія.

Ціна продукту після двох послідовних підвищень ціни, важливо враховувати відсоток підвищення, що відбулося по черзі.
Після першого підвищення на 15% ціна товару зросте на 15% від початкової ціни:

Збільшення = 640 грн * 0.15 = 96 грн

Тепер вихідна ціна товару 640 грн збільшується на 96 грн:

Ціна після першого підвищення = 640 грн + 96 грн = 736 грн

Після другого підвищення на 20% ціна товару збільшиться на 20% від ціни після першого підвищення:

Збільшення = 736 грн * 0.20 = 147.2 грн

Тепер ціна після першого підвищення 736 грн збільшується на 147.2 грн:

Ціна після другого підвищення = 736 грн + 147.2 грн = 883.2 грн

Таким чином, ціна товару після двох послідовних підвищень становитиме 883.2 грн.

Відповідь: 883.2 грн.
Сподіваюся на кращу відповідь.