2. Мотоцикліст проїхав 90 км, що становить9/10усього шляху.Скількивсього кілометрів маєпроїхати

мотоцикліст?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вячина Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

если 90 км это 9/10 пути, то весть путь S= \frac{90*10}{9} = 100 (км)