Чому дорівнює кут,якщо: 1)його 5 дорівнюють прямому куту;_ 62)його 8 дорівнюють

_____9розгорнутому куту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вавакин Игорь.

5/6*90=75 градусов

9/10*90=81 градус

9/8*180=202,5 градусов