Чому дорівнює кут, якщо: 1) його 9/10 дорівнюють прямому куту; 2)його 1 ⅑ дорівнює розгорнутому

куту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Добролюбов Семён.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Прямий кут дорівнює - 90°

90 : 9/10= 90 : 9 * 10= 100°

2) Розгорнутий кут дорівнює - 180°

180°: 1 1/9 =180° : 10 * 9 = 18° * 9 = 162°