Розв'яжи задачу. Для шкільного саду придбали 16 кущів хризантем. 1/2 усіх кущів становили жовті

хризантеми. Їх висадили у 2 ряди, порівну в кожному ряді. Скільки кущів жовтих хризантем в одному ряді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

Всього-16кущів

Жовті-?, 1/2 усіх

Висадили- поровну у 2 ряди

Розв'язування

1) 16:1/2=8(к.) - жовті

2) 8:2=4(к.)- жовтих у кожному ряді

Отвечает Естафьева Соня.

Ответ:

По 4 хризантемы в каждом ряду

Пошаговое объяснение: