У рівнобедреному трикутнику MNF MF = 10см, MN = 8 см. Знайдіть периметр ∆MNF, якщо бічними

сторонами є сторони MN і NF. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиминова Влада.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

P = MF+MN+NF

MN=NF ( так як трикутник рівнобедренний)

P = 10+8+8=26 cм