Михайлик купив 5 зошитів, а Петрик 9 таких самих зошитів. Скільки грошей витратив кожен з них, якщо

Михайлик заплатив за покупку на 24грн менше?

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Злата.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 9 - 5 = 4 (тетр) - на 4 тетради купил больше Петрик

2) 24 грив. = 4 тетр.

24 : 4 = 6 (гривен) - стоит 1 тетрадь

3) 5 * 6 = 30 (грив) - заплатил Михайлик

4) 9 * 6 = 54 (грив) - заплатил Петрик