Задача Михайлику 5 зошитів а Петрів 9 таких самих зошитів скільки грошей витратив кожен з них якщо

Михайлик заплатив за покупку Назва 24₴ менше

Ответы на вопрос

Отвечает Холод Евгений.

Ответ:

Відповідь : Михайлик витратив 30₴, а Петрик 54₴

Пошаговое объяснение:

1)9-5=4(з.)

2)24÷4=6(з.) - коштує 1 зошит

3) 5×6=30(₴) - витратив Михайлик

4) 9×6=54 (₴) -витратив Петрик

Отвечает Дэнилэ Данила.

Ответ:1)5+9=14

2)24--14=10

Пошаговое объяснение: