Михайлик купив 5 зошитів, а Петрик 9 таких самих зошитів. скільки грошей витратив кожен із них,

якщо Михайлик заплатив за покупку на 24 гривні менше (умова)​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Анна.

Ответ:

54 витратив Петрик, 30 витратив Михайлик

Пошаговое объяснение:

1)9-5=4

2)4=24

3)24:4=6

4)6=1 зошитів

5)5*6=30 витратив Михайлик

6)9*6=54 витратив Петрик

Отвечает Шевченко Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 9 - 5 = 4 (тетр) - купил меньше Михаил

2) 24 : 4 = 6 (грн) - стоит 1 тетрадь

3) 5 * 6 = 30 (грн) - заплатил Михаил

4) 9 * 6 = 54 (грн) - заплатил Петя