Розв`язати задачи: 1. Знайти площу круга, якщо відомо 1) радіус кола, що його обмежує 8 см; 2)

діаметр кола, що його обмежує 12 дм

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Ксюша.

Ответ:

1)S=π*R S=3,14*8=25.12 cм^2

2) S=πR^2 S=3.14 * 12^2=4 521.6 дм^2

Пошаговое объяснение: