Күшіктер мен үйректер балапандарында 7 бас пен 20 аяқ бар. Қанша ит күшіктері мен үйрек балапандары

бар помогите соочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Аямангали Аян.

Ответ:1күшік=4аяқ

3күшік=4×3=12аяқ

1балапан=2аяқ

4балапан=4×2=8

12+8=20

Пошаговое объяснение: