Комектесіндерші пж на есепке (x-2,4)·1,8=(x+2,4)·1,5 комектесіндерші пж


Ответы на вопрос

Отвечает Гаст Игорь.

Ответ:

(х-2,4)×1,8=(х+2,4)×1,5

1,8х-4,32-1,5х+3,6

1,8х-1,5х=3,6+4,32

0,3х=7,92

х=26,4

Пошаговое объяснение:

Зделай лутше пж