ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ-ЛАСКАААА Обчисліть.1) 60 т - 38 ц 90 кг ;2) 12 год 26 хв +7 год 11 хв;3) 9 діб

15 год -1 доба 20 год;4) 8 м: 10 ;​

Ответы на вопрос

Отвечает Sss Sss.

Відповідь:

1. щоб легше рахувати переведемо у кг

60т = 60 000кг

38ц = 3800кг

60000 - 3890 = 56110кг або 56т 1ц 10кг

2. 12 год 26 хв +7 год 11 хв

12*7 = 19 год

26+11=37 хв

12 год 26 хв +7 год 11 хв = 19 год 37 хв

3. 9 діб = 9*24 = 216 год

216+15 = 231 год

24год+20год = 44год

231-44=187 год

187/24=7 цілих

7*24 = 168

187-168 = 19

7 діб 19 год

4. 8м = 800см

800/10= 80 см