Даю 50 балов пж Знайдіть площу круга, якщо 2/3 довжини кола цього круга дорівнюють 24,8 см (число

π округліть до десятих). 110,2 см2 113,04 см2 111,6 см2 18,6 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Stanislaviv Diana.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина усього круга:

l = 24,8 : 2/3 = 24,8 • 3/2 = 37,2 (см).

l = 2∏r; 37,2 см ≈ 2 • 3,1 • r; r ≈ 6 см.

S = ∏r2 ≈ 3,1 • 62 см2 = 111,6 см2.

Відповідь. 111,6 см2.

Отвечает Сай Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина усього круга:

l = 24,8 : 2/3 = 24,8 • 3/2 = 37,2 (см).

l = 2∏r; 37,2 см ≈ 2 • 3,1 • r; r ≈ 6 см.

S = ∏r2 ≈ 3,1 • 62 см2 = 111,6 см2.

Відповідь. 111,6 см2