Діаметр кола дорівнює 28 см. Значення числа π≈3,14. Визнач площу круга (із точністю до десятих).​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермолина Наталья.

Ответ:

615,4

Пошаговое объяснение:

Діаметр кола дорівнює 28 см. Значення числа π≈3,14.

S=πr2

r=28/2=14см

S=3,14*14²=3,14*196=615,44=615,4