1. Берілген теңдеулерді шешіп, кейбір жануарлардың орташа өмір сүру уақытына сәйкес санды

аласыңдар:1) 12,5 - (16x — 28,3) = -71,2 теңдеуінің түбірі құмырсқаныңең ұзақ өмір сүру уақытын;​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхимец Евгения.

Ответ:

12,5-(16х-28,3)=-71,2

12,5-16х+28,3=-71,2

-16х=-71,2-12,5-28,3

-16х=-112

16х=112

х=112÷16

х=7

Пошаговое объяснение:

жауабы:7