851. Берілген теңдеулерді шешіп, кейбір жануарлардың орташа өмір сүру уақытына сәйкес санды

аласыңдар:1) 12,5 — (16x – 28,3) = -71,2 теңдеуінің түбірі құмырсқаныңең ұзақ өмір сүру уақытын;2) 31,8 – = = 1 + 4,8 теңдеуінің түбірі кесірткеніңең ұзақ өмір сүру уақытын;3)сүру уақытын көрсетеді.1 - 3 = 75 тендеуінің түбірі тиіннің ең ұзақ өмір сүру уақытын көрсетеді.Помогите пожайлустаЗаранее спасибо​

Ответы на вопрос

Отвечает Емильянова Виталина.

Ответ:

12,5-(16х-28,3)=-71,2

12,5-16х+28,3=-71,2

-16х=-71,2-12,5-28,3

-16х=-112

16х=112

х=112÷16

х=7

Пошаговое объяснение: