1. Обчисліть кількість речовин літій оксиду масою 6г 2. Обчислити масу нітроген(4) оксиду, який

містить 18.06 *10²³ молекул​

Ответы на вопрос

Отвечает Denver Lesha.

Ответ:

Объяснение:

1) n(Li2O) = m / М = 6 г / 30 г/моль = 0,2 моль

2) n(NO2) = N(NO2) / Na = 18,06*10²³ / 6,02*10²³ =3 моль

m(NO2) = n * M = 3 моль * 46 г/моль = 138 г