Шебер тапсырманы 8 күнде, ал үйренушісімен бірлесе 6 күде орындайды. Егер осы тапсырманы үйренушісі

ғана орындаса 4 күнде жасап бітіреді. Тапсырманың қандай бөлігі орындалды. Плиииз помогите! Дам лучший ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Валя.

Ответ:

Незнаю правильно или нет.

Пошаговое объяснение:

1/8+1/6=5/24(жиырма төрттен бес)

4×5/24=5/6(алтыдан бес)