3 Есепті шығар. Қыз бала марғауын жоғалтып алғанын олардың арағы 50 м болғанда байқады. Олар бір

уақытта жүгіреMaрғау 5 м/с жылдамдықпен қаш-ты, ал қыз оны 7 м/с жылдамдық-пен қуды. Неше секундтан кейінқыз марғауды қуып жетеді?Mc50 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Екатерина.

Ответ:

25 с

Пошаговое объяснение:

V=Vқыз-Vмарғау=7м/с-5м/с=2м/с (қыз марғаудан басып озу жылдамдығы)

S=V*t ---> t=S:V

t=50м:2м/с=25с

Жауабы: 25 секундтан кейін

қыз марғауды қуып жетеді