Колоду, довжина якої 8 4/5м,розпиляли на 11 рівних частин. Яка довжина кожної частини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Грудинина Полина.

вся колода - 1

3+7=10часлей

1:10=1/10=0,1 одна часть колоды

0,1*3=0,3=3/10 меньшая часть колоды