13. Розв'яжи задачу. з пункту А в пункт В одночасно виїхали автомобіль та автобус.Яка відстань

буде між ними через 6 год, якщо швидкість автомобіля 80 км/год, а швидкість автобуса дорівнює ¾швидкості автомобіля?Срочно пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Алина.

Ответ:

80 это 4/4 , x= 3/4

1) 80:4=20

2) 20 * 3=60 км/год - швидкість автобуса

3) 80*6=480 км - проїде автомобіль за 6 год.

4) 60*6=360 км - проїде автобус за 6 год.

5) 480-360= 120 км - буде відстань між ними через 6 год.

В: 120км.

Пошаговое объяснение: