3/7 всіх учнів класу навчається на 7-12 балів що складає 18 учнів .Скільки учнів в класі,?​


Ответы на вопрос

Отвечает Доронин Дмитрий.

Ответ:

в классе 42 ученика

Пошаговое объяснение:

18:3*7=6*7=42

Отвечает Спартак Кирилл.

Відповідь:  в класі 42 учня

Покрокове пояснення:

18*7/3=6*7=42(уч.)

Перевіримо 42*3/7=6*8=18