18 СМ.735. Обчисліть радіус кола, довжина якого дорівнює18.84 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола С= 2пR звідси знайдемо радіус

R=C/2п= 18,84/2*3,14= 3 см