–3(х – 2,5) – 4 = 1,5 теңдеуі мен 6x - 2a = 3 4 теңдеуі мәндес болатындайпараметрінің мәнін

тап.Жауабы:Тексеру​

Ответы на вопрос

Отвечает Калева Алина.

Пошаговое объяснение:

-3х+7,5-4=1,5

-3х=-2

х=2/3

6*2/3-2а=3*2/3-4

4-2а=2-4

-2а=2

а=-1