1)Число x понизили на 30%, а потім підвищили на 20% 2)Число збільшили у 100%, а отримали 80.

Скільки % становить число 80 після зміни? 3)200 понизили на 25%. Скільки % становить від данного числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Белозова Виктория.

Ответ:

1 завдання:

нехай х=120

120÷100×30=36 —30% від 120-ти

120÷100=1,2—1%

1,2×20=24—20%

36+24=60—число, яке вийшло

2 завдання:

х÷100×100=80

х=80×100÷100=80

х=80

80—число, яке було. 80 становить 100% від 80-ти.

3 завдання:

200÷100×25=50.

25% від 200-сот становить число 50.

Готово, удачки))