Обчисліть площу круга, якщо його радіус 2,5 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Полянин Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа круга дорівнює: S=пR^2= 3,14*2,5^2=19,625 дм2