Обчисліть число молекул 02 у кисні об'ємом 8,4 л(н.у.)​


Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздёва Екатерина.

Объяснение:

n(O2)=V(O2)/Vm=8,4 л/22,4 л/моль=0,4 моль

N(O2)=Na*n=6,02*10(23)*0,4=2,4*10(23) молекул