У вересні робітник заробив 8000 грн, ав жовт- ні на 9 % більше, ніж у вересні. Жовтнева

зарплатастановила 80 % від зарплати в листопаді. Скільки гро-шей заробив робітник за три місяці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ольга.

Ответ:

27 620 грн

Пошаговое объяснение:

за жовтень:

8000 грн - 100 %

х грн - 109 %

х = 8000*109/100=8720

За листопад:

8720 грн - 80 %

х грн - 100 %

х = 8720*100/80=10900 грн

Ну і за 3 місяці: 10900+8720+8000=27620 грн