У жовтні було в 2 рази більше дощових днів, ніж у вересні. У листопаді було в Зрази більше дощових

днів, ніж у вересні. Скільки дощових днів було окремо у вересні, жовтні і листопаді, якщо всього їх було 42?

Ответы на вопрос

Отвечает Шихова Ангелина.

Ответ:

у вересні 7 дощових днів

у жовтні 14 дощових днів

у листопаді 21 дощовий день

Пошаговое объяснение:

Дано:

вересень - ? дощових днів

жовтень - ? дощових днів, в 2 рази більше дощових днів, ніж у вересні

листопад - ? дощових днів, в Зрази більше дощових днів, ніж у вересні.

Разом дощових днів - 42

__

Нехай у вересні було х дощових днів. Тоді :

у жовтні - в два рази більше : 2х

у листопаді - в Зрази більше : 3х

Складемо рівняння, знаючи що разом було 42 дощових дня

x+2x+3x=42\\6x=42\\x=42:6\\x=7

Отже, у вересні було 7 дощових днів.

У жовтні: 2x=2*7=14дощових днів.

У листопаді : 3x=3*7=21 дощоий день.