У лютому робітник заробив 9000 грн, а в березні на 8% більше, ніж у лютому. Зарплата в люто-му

становила 90 % вiд квітневої зарплати. Скільки грошей заробив робітник за три місяці?

Ответы на вопрос

Отвечает Милько Юля.

Февраль - 9 000 грн.

Март - на 8% >

Апрель - ?

Всего за три месяца - ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

8% = 8/100 = 0,08;   90% = 90/100 = 9/10 = 0,9

1) 9 000 + 0,08 · 9 000 = 9 000 + 720 = 9 720 грн. - зарплата в марте;

2) 9 000 : 0,9 = 10 000 грн. - зарплата в апреле;

3) 9 000 + 9 720 + 10 000 = 28 720 грн. - заработал работник за три месяца.

Ответ: 28 720 грн.

Отвечает Иринка Иринка.

Відповідь: 28720 грн.

Покрокове пояснення: див фото