Знайдіть відстань між точками А і В якщо С середина відрізка АВ. А (4 3/11) і С (-1 2/5)


Ответы на вопрос

Отвечает Шакурова Камила.

В_________С_________А  ,    А (4 3/11) и С (-1 2/5)

                   (-1 2/5)          А (4 3/11)

AC= \displaystyle  4\frac{3}{11} -(-1\frac{2}{5} ) = \displaystyle  4\frac{3}{11} +1\frac{2}{5} =  4\frac{15}{55} +1\frac{22}{55} = \displaystyle  5\frac{37}{55}

АВ=2*АС=2*  \displaystyle  5\frac{37}{55} =2*5+ 2*\displaystyle  \frac{37}{55} =10+ \displaystyle  \frac{74}{55} =10+\displaystyle  1\frac{19}{55} =  \displaystyle  11\frac{19}{55}

АВ= \displaystyle  11\frac{19}{55} .

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

АВ = 11 19/55

Пошаговое объяснение:

В,(-7 4/55)                                  ,С (-1 2/5)                                    ,А(4 3/11)

АС = А - С = 4 3/11 - (-1 2/5) = 4 3/11 + 1 2/5 = 5 37/55

АС = ВС = 5 37/55

АВ = 5 37/55 + 5 37/55 = 10 74/55 = 11 19/55

В = -1 2/5 - 5 37/55 = -6 59/55 = -7 4/55