Накресліть розгорнутий кут COD і проведіть промінь OE так щоб градусні міри кутів COE і DOE

відносилися як 5:7

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Данила.

Ответ:

Развернутый угол 180°

5 + 7 = 12 - частей всего

180° : 12 = 15° - одна часть

5 * 15° = 75° - первый угол СОЕ

7 * 15° = 105° - второй угол DOE