Заміни число 4 сумою двох доданків і знайди значення виразів зручним для тебе способом 1 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Крутских Андрей.

Ответ:

Тут много способов

Пошаговое объяснение:

4=x+y. a>o y>0

4= 2 + 2

4= 3 + 1