Заміни число 4 сумою двох доданків і знайди значення виразів зручним для тебе способом Двох

лоданків і знайди 6-4= 8-4= 4+4= 5-4= 10-4= 9-4= 7-4= 5+4=

Ответы на вопрос

Отвечает Мельшерова Лена.

Ответ:

6-4=2

8-4=3+1

4+4=8

5-4=1

10-4=6

9-4=5

7-4=3

5+4=9

Отвечает Басакина Анастасия.
6-4=2
8-4=4
4+4=8
5-4=1
10-4=6
9-4=5
7-4=3
5+4=9